| Deriss01 a întrebat:

Vreau si eu teste din astea cum ar fi:
Vei afla cine este persoana care te cunoaste cel mai bine, care este steaua ta norocoasa, care este numarul tau norocos si care este stilul tau de a gandi si de viata.

Iata ce trebuie sa faci:

Ia un pix si o hartie si raspunde la urmatoarele intrebari sincer, dupa instinct. Noteaza-ti cate un rand si vei vedea ca se potriveste foarte bine ceea ce vei scrie, dupa ce vei citi si rezolvarea

Succes!

1. Pe o coală albă, scrie numerele de la 1 la 11 într-o coloana in stanga paginii.
2.in dreptul numerelor 1 si 2, scrie oricare 2 numere.
3. in dreptul numerelor 3 si 7, scrie numele a 2 ersoane de sex opus.
4. scrie orice nume vrei(cum ar fi prieteni, iubiti sau familie…) in dreptul numerelor 4, 5, si 6.
5. scrie titlul a 4 cantece in randurile 8, 9, 10, si 11
6. In sfarsit, pune-ti o dorinta!

Esti gata? Urmeaza cheia jocului:

1.numarul persoanelor la care vei trimite acest test-joc este cel din spaiul 2
2. persoana din spatiul 3 este cea pe care o iubesti
3. persoana pe care o placi dar cu care relatia ta nu poate rezista este cea din spatiul 7
4. cel mai mult ti la persoana din spatiul 4
5. persoana din spatiul 5 este cea care te cunoaste cel mai bine.
6. persoana numita in spatiul 6 este steaua ta norocoasa
7. cantecul din spatiul 8 este cantecul care se potriveste cu persoanadin numarul 3
8. cantecul din spatiul 9 este cantecul pentru persoana din 7
9. in spatiul 10 este cantecul care iti descrie starea/felul in care gandesti
10. iar 11 este cantecul care iti spune cum vezi viata
11. la numarul 1 este numarul tau norocos

Cine stie sau are sa imi spuna si mie site'ul sau sa imi dea direct testul. Va rog mult:X

Răspuns Câştigător
| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

Intra aici http://www.portalroman.com/teste-psihologice/ dar nu stiu daca este ceea ce iti doresti tu.

5 răspunsuri:
| RoxYuuKikyo a răspuns:

Doamne, e axtraordinar testul. Uimitor!

| IngridTomlinson a răspuns:

Cat de adevarat e!

| YoUaReExAcTlYmYbRaNdOfHeRoIn a răspuns:

Mama...exact asa e. E impresionant testul asta. Mrs.

| Deriss01 explică:

Cu placere Sefy dar eu am scris testul asta ca sa imi dati voi altele asemanatoare nu ca sa il faceti(nu ca ar fi ceva rau in asta). Mersi Diamond sper sa fie ce caut big grin

| Alexandra_7827 a răspuns:

woow. exact asa e laughing