| prafdestele12 a întrebat:

am nevoie de niste bani falsi legali, nu cumpar nimic de ei, eu sunt la teatru si joc un scenariu... si am nevoie sa arunc bani valorosi in in aer

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu exista "bani falsi legali", banii falsi sunt ilegali intotdeauna. Cred ca ai vrut sa zici imitatie de bancnote, incearca sa le copiezi de pe portalul BNR, acestea au inscriptionat cuvantul "SPECIMEN" si nu poti fi acuzat ca ai incercat falsificarea de bani. Numai bine!

2 răspunsuri:
| Babbe a răspuns:

`buna, i-a si tu banii de la monopoli.laughing

| prafdestele12 explică:

Dar aia nu arata asa reallaughing