| ClausBBC a întrebat:

..Am o poza tablou(ceva in genu) si as vrea sa o pun pe calculator.Stiu ca se poate rezolva daca as merge la un studio.Dar alte modalitati nu stiti? Va rog ajutati-ma.DAU FUNDA! ...Multumeschappy

Răspuns Câştigător
| Amilik a răspuns:

Poti merge la un centru xerox si sa ii rogi sa ti-o scaneze, apoi o pui pe un memory stick si o ai in format electronic.

| ClausBBC explică (pentru Amilik):

Multumesc de ajutorhappy

| Amilik a răspuns (pentru ClausBBC):

Cu placere!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Varga_Fabian_1910 a răspuns:

Doamne ajuta! poti sa ti-o faci la SCaner la imprimanda daca ai si ti-o trece direct pe pc!