| UnicaElla a întrebat:

Am un telefon Samsung, nu stiu ce are ..nu pot primi apeluri si nici sa dau apeluri pana acum nu a avut nimic.Habar nu am poate am apasat pe ceva in nestiinta, cred ca e blocat... Daca stiti ce as putea face va rog ajutati-ma.Dau funda

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Verifica-ti cartela la un magazin din reteaua ta. Posibil sa fie terminata.Se poate inlocui.Gratis.

| UnicaElla explică (pentru darrio2007):

Dar am incarcat-o cand am pornit din Italia

| darrio2007 a răspuns (pentru UnicaElla):

Cateodata cartelele se mai prajesc.Nu stiu daca este corect acest termen.Nu ma refer ca ai incarcat-o cu credit. Apeluri de urgenta poti da?

| UnicaElla explică (pentru darrio2007):

Nu,dar am aflat ca nu am semnal aici sad

| darrio2007 a răspuns (pentru UnicaElla):

Asa da.Asta se putea vedea pe telefon ca nu ai semnal.

| UnicaElla explică (pentru darrio2007):

Mersi pentru implicare ..ai o funda; )

| darrio2007 a răspuns (pentru UnicaElla):

Mersi si eu.