| AlexandarAlx a întrebat:

am o problema.Acum o luna eu cu pritenii mei am inceput sa facem o serie de adevar si provocare.Acum 2 saptamani mama unui prieten care facea si el provocari a vazut videourile si s-a suparat, nu la mai lasat sa faca si azi am aflat ca peste o saptamana vine maicasa in Romania (ea este in Grecia) si ca ne duce la politie cu parintii. Eu am sters videourile pozele tot, poate sa ne faca ceva? crying

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Invatat toate prostiile de pe net. Ce tampenii faceati prin filmele alea? ca nu cred eu ca s a suparat degeaba.

| ionescuandrada2000 a răspuns:

Nu.Daca nu are dovezi sau martori nu poate sa va faca nimic.Plus ca nu mi se pare un motiv de mers la politie, asa ca stai linistit!

| Felicica a răspuns:

Nu cred sa va faca nimic, nu ati facut asta intentionat. Daca a-ti sters tot deja e bine, asta arata ca va pare rau.In viitorul apropiat daca mai doriti sa faceti adevar si provocare trebuie ca parintii vostri sa fie deacord.Ar fi mai bine daca v-ati cere scuze de la mama sa.Va doresc sa continuati cu youtubul.

| GTAgamer a răspuns:

Stai linistit fara dovezi nu patesti nimic

| FuryNight a răspuns:

Doamne Fereste, n-are ce sa-ti faca nu-ti fa probleme degeaba happywinking

Întrebări recente