| MariaVlad1191 a întrebat:

Am o problema.Este vorba despre aplicatia asta, Wattpad, unde poti scrie sau citi carti. Am gasit o carte super, care mi-a dat ideea sa incep sa scriu si eu o carte. Am scris vreo 4 capitole si m-am gandit sa incep sa postez. Dar cand apas sa posteze, zice sa-mi verific email-ul si sa mai incerc. Mi-am verificat email-ul si nu era nimic. Cum fac sa postez? Plz, help!
Funda!
(P.S. : am incercat de mai multe ori sa postez si nu era nici-o problema, in sensul ca eram logatasi datele mobile erau activate, deci problema nu putea fi de la asta )

1 răspuns:
| Anothergirl22 a răspuns:

Si eu am wattpad si m-am confruntat cu aceeasi problema. Trebuie sa verifici daca email-ul tau e valid. Ei iti vor trimite pe emeil o cerere de confirmare a wattpad-ului. Tu il confirmi si apoi sper sa reusesti sa iti publici cartea! Te salut...