| monstereye a întrebat:

Tocmai mi-am facut cont pe Wattpad. Dar am o problema. Vreau sa incep sa postez o poveste, si cand vreau sa scriu imi apare o reclama. Cum pot sa scap de reclama si sa incep sa scriu?

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Daca faci un print screen la reclama aia, de fapt la tot browserul s-ar putea sa te ajut! Posteaza-l aici, imi trebuie detalii...

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| Nymeria a răspuns:

Ce tare si eu am cont pe wattpad, care e nickname-ul tau? ne cititm si noi povestile

| monstereye explică (pentru Nymeria):

ZahariaIoanaCatalina, al tau?

| Deea01010 a răspuns:

Imi pare rau nu potsa te ajut si eu am aceias problemaaa...