| The4Ever a întrebat:

Am o tema la informatica si nu o pot finaliza deoarece imi cere sa fac o captura a rezultatului, dar nu am voice sa folosesc print screen-ul si imi spune sa folosesc instrumentul de decupare. Imi puteti spune cum pot face?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Foloseste print screen apoi in photoscape decupezi poza cum vrei si asa nu isi va da seama profesorul de smecheria care ai facut-o.

| The4Ever explică (pentru mgtow):

Da, dar as vrea sa stiu stiu asa pentru cultura mea generala laughing.