| Drasty a întrebat:

Am si eu nevoie de niste jocuri pe care sa le joc in timpul liber. Dati-mi cate puteti dar sa aiba si tutorial de instalare. Exclus : minecraft, metin.

4 răspunsuri:
| enonimox a răspuns:

Team fortress 2 e un joc bun http://www.youtube.com/watch?v=EqL9KTQTjfo trebuie instalat steam si uermezi instructiniile

| HeHe11 a răspuns:

Terraria, League of Legends, World of Worldcraft, NFS, Counter strike 1.6, Counter strike Global Ofensive, Call Of Duty Black Ops 2, Team Fortress 2, The Elder Srolls V, The Elder Scrolls Online, Gta III... Am scris ce mi-a venit in cap. Funda?

P.s Unele jocuri pot fii si PREMIUM