| iliesbogdan a întrebat:

Salut, TPU!
As dori sa imi spuneti un anime bun la care sa ma uit, nu exagerat de lung si nu prea sadic. Am vazut Fullmetal Alchemist Brotherhood si Sword Art Online, anime-uri care mi-au placut la nebunie, in special Fullmetal Alchemist Brotherhood. Daca mi-ati putea sugera ceva in genul acestora, as fi recunoscator. Astept raspunsurile voastre cat mai repede!

1 răspuns:
| Beniamin_Dani_1994 a răspuns:

Naruto for life laughing dupa parerea mea cel mai tare anime happy
bine... exceptand faptul ca sunt multe filere in naruto shippuden happy big grin dar in general e foarte bine gandit happy