| BogDaNuTzXD a întrebat:

Salut TPU
As vrea sa imi fac un fel de jurnal secret, cu niste intrebari care sa imi raspund singur la ele, dar nu oracol, adica intrebari personale nu deala cati ani ai? ce iti place?
sa fie ceva personal ce intrebari sa pun?
funda!

2 răspunsuri:
| Denly a răspuns:

Prima data incepi prin a te descrie ca sa se stie sigur despre ce persoana e vorba in jurnal (e secret pentru ca la un moment dat sa fie descoperit). Asa ca raspunde si la cati ani ai, cum te numesti etc. Pe parcurs sa devina din ce in ce mai misterios.

| BogDaNuTzXD explică (pentru Denly):

Denly dau vot si funda daca imi spui tu intrebarile si eu doar sa raspund dar nu pe TPU in pc la mine...
te rog frumos! sad