| ιυяιη a întrebat:

-As vrea si eu parerea voastra despre alegerea unui Joc. m-am apucat de Metin2 am jucat si pe RO dar nu mai vreau pe RO vreau si eu un privat PVP Classic ( Adica iteme pana in king2 la shop si bonusuri sa pice maxim 20% ca pe ro doar ca din prima ), Dar sa mearga in prezent preferabil 24/24
Cel care imi da metinul cu toate conditiile indeplinite si sa-mi placa primeste Funda 100%

Răspuns Câştigător
| Perfectu a răspuns:

Incearca antic metin2...am auzit ca este 80%pvp si 20pvm.Este NPC de skill G si P, incearca...

4 răspunsuri:
| Perfectu a răspuns:

Ma frate, eu iti spun sa incerci hammerhappy. Chair daca are bonusuri mai mari...Sa facut un fel de,, reglare'' la client si nu mai are lag deloc.Sau poti incerca light mt2(are bonusuri mai mari ca hammer dar are putin laghappy ). Bafta!

| ιυяιη explică (pentru Perfectu):

Am jucat Hammer si light dar sunt panarama multi modati etc. cu status si de aia vreau cv pvp classic

| Perfectu a răspuns (pentru ιυяιη):

At incearca matrix metin2...trebuie sa-ti faci singur skillurile P si nu sunt modati.si e pvp clasic

| ιυяιη explică (pentru Perfectu):

Hmm... bunicel dar nici chiar asa sa faci tu skil P.

| Perfectu a răspuns (pentru ιυяιη):

Incearca antic metin2...am auzit ca este 80%pvp si 20pvm.Este NPC de skill G si P, incearca...