| SkrillexForever a întrebat:

Ce inseamna sa ai carisma?
dar sa fi sarcastic?

8 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Sa ai carisma-sa fii celebru
Sa fii sarcastic-sa vorbesti invers decat e

Răspuns utilizator avertizat
| BeiiBiiiyoo a răspuns:

Carisma insemna sa fii nu stiu amuzant la fata dar in sensul bun al cuvantului, adica sa poti face pe oricine sa zambeasca si sa ii cuceresti cu acel ceva al tau, presupun ca sarmul!
Iar sarcastic inseamna sa fii amuzant, sau sa faci glume in general cum ar fi din alea de pici pe jos de ras sau din acelea cum s.ar spune "seci".
Sper ca nu am gresit!
Funda?

| veveritza6499 a răspuns:

Sa ai carisma reprezinta(intr-un fel, cam ceva de genu) felul in care te comporti cu oamenii adica cat de bine te intelegi cu ei

Sa fii sarcastii inseamna sa fii ironic, usturător, batjocoritor, sa ai o vorbă sau expresie insultătoare

Sper ca te-am ajutat happy

| BiTW a răspuns:

Carismă - capacitatea de a-i atrage pe alții prin talentul tău în vorbire.

Sarcastic - ironie aspră, batjocoritoare.

Acum glumind puțin, ambele se regasesc în personajul lui CM Punk, favoritul tău. laughing