| OmuFoarfeca a întrebat:

Cine imi poate da cat mai multe "povesti" asemanatoare Scrisorii lui Nathaniel vare sa contina demoni sau cat mai multe lucruri mistice? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| BbyLolix a răspuns:

"Blestemul focului" (Elita Întunecată #1) de Chloe Neill, Misterioasa disparitie a Katharinei Linden de Helen Grant, Elita Intunecata 2: Hex sau puterea farmecelor - Chloe Neill, Portirul de sub stanca de Susan Cooper, Moarta inviata de Kim Harrison. Toate sunt carti exceptionale testate de mine. Funda?

| OmuFoarfeca explică (pentru BbyLolix):

Le pot gasi si pe net, in format pdf?

| BbyLolix a răspuns (pentru OmuFoarfeca):

Da.

| OmuFoarfeca explică (pentru BbyLolix):

Si daca nu cer prea mult, ai putea sa-mi dai linkuri cv?

4 răspunsuri:
| alexanonimu a răspuns:

Spre rusinea mea nu prea citesclaughing))