| The4Ever a întrebat:

Daca fac liceul in Romania, as putea sa fac si facultatea in alta tara, mai exact in Japonia. De ce tocmai acolo? Deoarece acolo locuieste mama mea si vrea sa fac facultatea in Japonia.

4 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Poti face facultate in orice tara daca platesti, daca are cine sa te sustina financiar

| MeddyMaddy a răspuns:

Sigur ca poti. De ce nu ai putea?!

| precious30 a răspuns:

Da poti

| victor30 a răspuns:

Sincer nu cred ca iti recunosc japonezii diplomele din romanica, trebuie sa te interesezi daca Japonia recunoaste diplome din alte state.