| ValiTigru a întrebat:

SALUT TPU! Dati-mi un metin gen mage asa cu lvl max 250-255 cu multe evoluti vreo 7+ (otel la shop batalie la shop ) (sa nu fie bsk, stel, 4yours, mania nu-mi merge crying, hammer, ) ceva nou si tare dau funda

5 răspunsuri:
| ionutpop32 a răspuns:

Incearca Vipestyle big grin

| ValiTigru explică (pentru ionutpop32):

Care dintre cele 3 mil propui Ionut?

| NoNume a răspuns:

Mt2 stell rate 1000 la toate la evoluti +9 si este nou. ancearca lv max 250 baftawinking

| NoNume a răspuns:

La shop este otel da e +3 si batalie +9

| Adybutiuc a răspuns:

Metin2 SwordArt, e destul de nou da are niste iteme superbe. lv max e 255, gm prietenos rau de tot,... Te asteptam. Sper sa iti placa.