| tristul a întrebat:

de ieri sunt foarte trist cand ma uit la ceva pe net o animatie ceva ma simt trist cand plec de acasa si revin iar sunt trist. ieri am visat un vis in legatura cu 2009 timpuri vechi si eu cred ca din visul ala am patit ceva sunt trist mereu ce este cu mine?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wew, pai avand in vedere si numele tau, presupun ca suferi dintr-o cauza de esti mereu trist... Nu cred ca este vorba de acea animatie :P In locul tau as merge la psiholog, sau as incerca sa uit toate astea :P Te duci pe afara cu prietenii, faceti glume, etc;) Bafta! :D

PS: Nu mai fii trist din nimic :| Nu ajuta cu nimic asta;) Chiar daca este o problema mare, si destul de grava, doar ridica capul, gandeste-te la cei dragi, zambeste, si nu te lasa batut!;) Mergi mai departe cu orice pret :) Si inca un lucru as mai vrea sa iti zic... Se intampla ceva si nu ai putut sa castigi in acea lupta sa nu se mai intample, practic :P Nu mai traii in trecut, si uita! S-a intamplat, s-a intamplat! Nu mai poti schimba trecutul :P:

http://www.youtube.com/watch?v=Z7OkeS_rN4M

Uita-te la tot :P Si apoi judeca-l :) Apropo, iti recomand si vlogerul :D este bestial! :D Bafta :)

| Mahmurul20 a răspuns:

Da si eu simt dorul anilor 2006 ce o trecut timpu pffff.

| claussss a răspuns:

Daca vorbesti serios mi se pare ciudat, du-te la psiholog sau daca nu iesi cu prietenii la o caterinca sau in cel mai rau caz cand iesi cu prietenii bea o bere sa te inbeti si faceti glume