| Ionutz_9547 a întrebat:

De o saptamana mi am reformatat pc si nu se aude la el nimic m-am uitat le device manager acolo la sonor si nu imi arata nimic de o eroare numai ca nu se aude si am luat am placa de sunet realtek ac 97 si am windows xp

3 răspunsuri:
| irbis a răspuns:

Ai instalat driver-ul de sunet?

| alexa007 a răspuns:

Pai poate nu este placa potrivita, sunt pe net diferite tutoriale sau programe care iti arata ce componente are calculatorul tau si acolo poti gasi si ce fel de placa audio ai..bafta

| irbis a răspuns (pentru alexa007):

Nu conteaza placa. Ea poate fi oricare.