| Corina_6907 a întrebat:

Este bun skinorenul pentru acnee?

7 răspunsuri:
| SuperGirl122222222222 a răspuns:

Si eu l-am folosit, dar aveti grija cum il folositi.ca daca te dai pe pielea curata (fara cosuri).te iriti.pentru ca este foarte puternic.si eu am dat destul de mult pe un tub de Skinoren.dar, e bun. merita banii.

| Visatoarea a răspuns:

Buna Corina!
Pai il folosesc de 3 luni, si are efect.
Dar nu este de ajuns doar skinoren.
Uite solutia mea :skinoren dimineata,si brevoxyl seara!

P:S sa nu uiti, cand te trezesti demachiere (eu personal nu am incredere in demachiantele de pe piata)folosesc sapun dove for gentle exfolie... apoi aplic skinoren, seara la fel-->demachiere &brevoxyl.
Santate :*

| Corina_6907 explică (pentru Visatoarea):

Iti multumesc frumos pentru sfaturi :*!
Cam cat costa si skinoren si brevoxyl?

| Visatoarea a răspuns (pentru Corina_6907):

Skinoren in jur de 30 lei, Brevoxyl la fel.insa poti sa mergi la medicul de familie pentru reteta gratuita.Eu mereu apelez la medicul meu happy.sau daca ai un doctor morocanos laughing...mergi la sectia dermatologie din orasul tau cu biletul de trimitere de la medicul de fam...nu admit coruptia.dar cumpara-i o punga de cafea sau ciocolata.nu costa mult in comparatie cu 70 de lei. happy

Bafta smugd

| Corina_6907 explică (pentru Visatoarea):

Multumesc big hug smug

| Visatoarea a răspuns (pentru Corina_6907):

Cu placere big hug ,imi place sa ajut !

| Anne006 a răspuns:

Eu personal l-am folosit 6 luni ( la recomandarea medicului ) desi mi s-a zis ca am o forma usoara de acnee, un cos pe acolo, altul acolo si cam atat. Dar a functionat de minune crede-ma! Si este mult mai ieftin decat alte produse de pe piata >big grin