| mihaimihai11 a întrebat:

Salut TPU,ma poate ajuta cineva sa imi pot lua un driver de sunet pentru windows 7, sa ma ajute sa il instalez,va rog foarte foarte mult, dau FUNDAAAA big grin

5 răspunsuri:
| DaftPunk a răspuns:

Deseori lumea isi instaleaza driverul fara sa se mai uite la seria placii.
Incearca Realteck HD Audio sau Via HD Audio Deck.

| neutrino a răspuns:

Acest driver nu il poti lua decat de pe adresa producatorului placii de sunet. Este cea mai sigura solutie.

| CartoonN a răspuns:

Incearca cu Slim Drivers, e moca si ti-l gaseste si instaleaza singur.

| AlinaMaricescu a răspuns:

Cauta pe google modelul de plata de sunet si apoi ii dai doar next happy

| PaiuAlexandru a răspuns:

Cauta pe youtube.ro