| Chelios_Chev_1994 a întrebat:

ma puteti ajuta si pe mine cu o mica informatie?
Am creat o pagina de facebook si as dori sa o fac, ca o pagina de vedeta adica utilizatorii sa poata da decat like si sa scot obtiunea de prietenie. Ma puteti ajuta va rog frumos?

Răspuns Câştigător
| trăncănici a răspuns:

Ce ai făcut tu nu e pagină, e cont.Intră pe cont şi în subsolul paginii este butonul"crează o pagină", intră acolo.Alege domeniul(cel din stînga jos), deci persoană publică, bifează ce e de bifat şi scrie numele dorit. Execută şi pe urmă vezi că te plimbă cu aia-aia, dar apasă pe "sări", pînă la locul unde zice like.Dă like şi intră la editat.Succes.

| Chelios_Chev_1994 explică (pentru trăncănici):

Ai FUNDA. Multumesc

| trăncănici a răspuns (pentru Chelios_Chev_1994):

Şi eu îţi mulţumesc! Ai reuşit?

| Chelios_Chev_1994 explică (pentru trăncănici):

Da, desigur!