| MestecGuma a întrebat:

happy
Sper sa nu mai comenteze toti...
Imi place mult sa citesc carti de dragoste, drama, horror happy
As vrea un nume adecvat pentru blogul meu care este vb tot de carti. si cateva poezii si un nume de utilizator pentru unele jocuri de cultuta generala
multumesc anticipat happy funda.
Sper sa nu comenteze...

5 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

O sa ai 2 vizitatori pe an!
Dintre care 1 esti tu

| Katherine3003 a răspuns:

Iar celalalt voi fi eu. de abia astept sa iti vizitez blogul. si mie imi place sa citesc desi uneori imi enervez familia cu asta.
nume:...
tu ce crezi ca s-ar potrivi? tu stii cel mai bine ce iti place. de exemlu numestel dupa cartea ta preferata, daca tot va fi dedicat cartilor.
te rog sa ma anunti si pe mine cand iti vei deschide oficial blogul. mult succes!
AN NOU FERICIT!

| MestecGuma explică (pentru Katherine3003):

Un id? sa mai vb?

| Katherine3003 a răspuns (pentru MestecGuma):

Bocanca.luisa

| Sorinrulz1999 a răspuns:

Ceva gen wonder book world