| Zana_3479 a întrebat:

As vrea si eu sa ma apuc sa citesc o carte foarte horror...stiti cateva nume de carti? dar va rog doar carti foarte horrorbig grin. funditabig grin

Răspuns Câştigător
| shalimar a răspuns:

Apropos Kiduu, nu ai specificat autorul cartii Carrie:Stephen King.Shake it, iti recomand cam toate cartile lui Stephen King.Are o maniera unica de a scrie si iti povesteste in detaliu fiecare scena. Ahh si majoritatea cartilor lui stau la baza multor filme horror.Doar mergi la biblioteca si cauta numele lui.Indiferent de cartea aleasa, te asigur ca vei fi multumit(a).

7 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Citeşte cărţile lui Stephen King.Creepy!

| Christina a răspuns:

Torturati-l pe artist de Joey Goebelbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dracula-Bram Stoker, Casa Intunericului, Vantul Demonului dar cauta mai multe aici http://www.librarie.net/categorie/91/carti/horror

| Ruxy_3928 a răspuns:

Ingeri si demoni

| Kiduuuu1445 a răspuns:

Una foarte frumoasa, la care a fost si un film : Carrie love struck. Este despre o adolescenta, dar e horror! ti-o recomand cu caldura. Altele:Christine
Haita
Povestea Lui Lisey
Povestiri Incredibile
Duma

| darkgirl_9581 a răspuns:

"Cum traiesc mortii " de Will Self

cea mai tare carte posibila nu e chiar foarte horror dar merita citita

| Blossom_4287 a răspuns:

616 totul e infern