| EcLipSa234232 a întrebat:

Salut TPU
va rog ajutati-ma
termin clasa a-8-a si iubesc o fata din alta clasa,tot din aceeasi scoala insa am o problema
de ce nimeni nu crede in mine?
nici prietenii
nici prietenele
nici parintii
de ce toata lumea imi spune mereu aceeasi vorba
VEI GASII ALTELE LA LICEU
am auzit vorba asta de sute de ori
dar de unde stiu ei asta?
de ce toata lumea e asa super-ficiala si vede viitorul pentru altii?
o fi din cauza ca eu sunt la prima mea iubire iar ei au dat gresi cu prima lor iubire?
ce le-am facut?
am nevoie doar de cineva care sa-mi zica
Eu cred in tine, vei reusi unde am dat eu gresi.
prietenii ma incurajeaza dar dupa aia ma vorbesc pe la spate
nici nu ma asteptam, 4 prieteni mi-au spus ca, sunt alaturi de mine si apoi m-au barfit la alt prieten ca cica "Ba frate i-ar a trebuit sa-l mint pe asta"
toata lumea imi da cu picioru si nimeni nu-mi da o sansa
merita sa imi mai bat capul cu astia?
oare exista prietenie in lumea asta afurisita?
sau doar invidie cat cuprinde?

2 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Pai chiar n-ai sanse, deja e prea tarziu.

| AnaMariA_3572 a răspuns:

Daca nu ati vorbit pana acum incearca si vorbestei. Daca nu va merge sau nu ai reusit inseamna ca destinul nu va vrea impreunahappy