| Nina74 a întrebat:

Buna! Sambata am terminat relatia pe care ar fi trebuit sa o termin de mult! Treaba este ca el tot ma cauta, eu l-am blocat peste tot nu are cum sa dea de mine! Dupa ce m-a barfit peste tot si la toti dupa ce a plecat! Acum are tupeu sa ma caute!

Răspuns Câştigător
| Mihaa22 a răspuns:

Buna
De obicei este foarte greu sa pui punct unei relatii toxice, mai ales ca fata. Din moment ce spui ca știai de mult timp ca trebuia sa o termini dar totuși ai stat (nu conteaza motivul) e clar ca era toxica happy
Ma bucur totuși ca ai reușit sa pui punct.
Dacă te caută pe rețelele de socializare poți sa ii spui clar ca nu mai vrei nimic cu el, ca s-a terminat pe bune, fa-l sa înțeleagă ca e gata tot ce a foat între voi. El dacă te tot caută, înseamnă ca stie ca ar putea avea o cea mai mica șansa de a te împăca cu el de aceea trebuie sa ii clarifici cât de bine poți ca nu mai vrei nimic cu el.
Dacă te caută forțat, pe strada, chiar și in online, dacă se tine după tine, etc, din păcate singurul lucru pe care poți sa îl faci e sa anunți poliția, chiar dacă e greu happy
Sper sa fie ok, o zi faina.

24 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Si noi ce putem sa facem pentru tine?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Te vrea înapoi.

| Nina74 explică (pentru sadrian46):

Degeaba! Nu il mai vreau eu acum!

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

"(...)eu l-am blocat peste tot nu are cum sa dea de mine.
Acum are tupeu sa ma caute!"

Inseamnă că nu l-ai blocat pretutindeni.
Ignoră-l, scoate-l definitiv din viața ta (dacă simți că e cazul) și relaxează-te. De ce atâta stres? Revine, fiindcă îi permiți tu! Revine fiindcă nu mai găsește o alta, care să-i tolereze toate capriciile. Dacă e priceput in arta manipulării, iar tu o fire moale, probabil că va reuși să te convingă și vei ceda. Iar el își permite să o ia mereu de la capăt...

| Nina74 explică (pentru floresdemayo):

Stie ca nu o sa gaseasca niciuna ca mine! Apreciezi prea tarziua ceea ce ai pierdut! Eu i-am dat de inteles ca s-a terminat, dar el ma cauta pe numar dar este blocat!

| relian a răspuns:

Caiti ani ai? 74 ala e cumva anul nasterii?

| johnnny123 a răspuns:

Ai și o întrebare?

| Nina74 explică (pentru johnnny123):

Da! Ce am scris mai sus! Nu imi este de folos raspunsul tau!

| johnnny123 a răspuns (pentru Nina74):

"Buna! Sambata am terminat relatia pe care ar fi trebuit sa o termin de mult! Treaba este ca el tot ma cauta, eu l-am blocat peste tot nu are cum sa dea de mine! Dupa ce m-a barfit peste tot, si la toti dupa ce a plecat! Acum are tupeu sa ma caute!"

Realizezi că nimic din ce ai scris mai sus nu reprezintă o întrebare?

| Emma30555 a răspuns:

Si daca te cauta ce? Ignora l, in timp o sa renunte. Important e sa nu renunti tu la decizia ta.

| Nina74 explică (pentru Emma30555):

Nu mai exista pentru mine!

Răspuns utilizator avertizat
| CleanHeart a răspuns:

Bine că ai scăpat de el și ai făcut loc pentru unul bun, daca te caută să îl ignori până se satura, așa merita baietii care nu știu să prețuiască o fata.

| Nina74 explică (pentru CleanHeart):

Nu m-a pretuit niciodata! Si nu a fost niciodata alaturi de mine!

| CleanHeart a răspuns (pentru Nina74):

In cazul asta nu ai pierdut nimic, ai câștigat.

| Nina74 explică (pentru CleanHeart):

Imi este mai bine asa fara el!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune că bărbatul a locuit la tine 4 ani și că a plecat de la tine. Eu cred că acum tu îl vrei înapoi.

| Nina74 explică (pentru anonim_4396):

Nu cred ca il caut eu! Ma cauta pe numar dar este blocat!

| nukeyly a răspuns:

Intrebarea e bine formulata dar noi suntem mai grei de cap poate ne luminezi. El te vrea tu nu si invers, asta-i viata.

| Nyarlathotep a răspuns:

Intrebarea mai buna este ce argumente te-au facut sa stai atat cat ai stat?

| Nina74 explică (pentru Nyarlathotep):

A avut si parti bune dar in timp s-a schimbat!

| VMarceline a răspuns:

Ignora l și treci peste cu mașina.

| Nina74 explică (pentru VMarceline):

Trebuie calcat bine cu masina!