| anonim_4396 a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa simtiti ploaia in vis? (ma refer chiar sa o atingi si sa o simti, nu doar sa o vezi)

Răspuns Câştigător
| Cristianne a răspuns:

Am obiceiul să-mi simt visele, cu atât mai mult ploaia.E ciudat, știu.oh go on.

9 răspunsuri:
| Cosminovici18 a răspuns:

Buna! Nu.dar dc tie ti s-a intamplat?

| HolyPotato a răspuns (pentru Cosminovici18):

Da mi s-a intamplat de curand si a fost ciudat

| yonutz1 a răspuns:

Nu. Poate ai facut pe tine laughing)

| HolyPotato a răspuns (pentru yonutz1):

Esti amuzant dar nulaughing

| LordRing a răspuns:

Da Visezi ploaie, cand te trezesti gasesti apa, da, asta i- s-a intamplat unei verisoare visa ploaie si cand s-a trezit era „Scapata pe ia" sau cum se zicelaughing

| HolyPotato a răspuns (pentru LordRing):

Mie mi s-a intamplat sa o simt doar in vis din fericirelaughing

| LordRing a răspuns (pentru HolyPotato):

Bine

| razvan123456789 a răspuns:

Ma un vis nu dureaza mai mult de 11 secunde da ca simnti in vis ce tise intampla in cazul tau ca ploua, alte cazuri seviseaza facnd sex si ejaculeaza in somn asta se intampla mai ales in perioada de pubertate daca te deranjaeaja cv sau un obiect exterior nu depinde decat de tine sa scoti aceasta judecata din sufletul tau.

| razvan123456789 a răspuns:

In nuele cazuri vezi ploaia si cand te atinge tresari in pat asta se intampla cand tu dormi da creierul fucioneaza si nu se odihneste
cand esti obosit, sau cand conduci si adormi la volan poate sa fuctioneze inca creierul, sau o boala nu mai poti dormi da in cazul tau nu cred, daca nu poti dormi noaptea le recomand o vizita la pshiatru unde se prescrie o doza de somnifer sau tratament medicamentos ce cotine somnifer care se obtine cam greut doar cu reteta pentru ca e drog da nu in cazul tau e doar un vis