| Rhanus a întrebat:

Vreau sa imi fac un tatuaj. Imi puteti da niste idei cu vreun text si locul unde sa fie? Eu am cateva idei, dar mai vreau si altele thinking

Dau funda, multumesc frumos.

4 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Daca esti fata, fa un garaj in v*gin.
Daca esti baiat, fa un Porsche pe p*nis.

| Barbulescu_Ilinca_1991 a răspuns:

Fa-ti un stol de pasari pe umarul din spate, sau pe mana sa iti scrii numele mamei tale, sau... Sa faci un Cheia sol, sau o fundita pe mana, sau semnul infinitului, sau un ceva scurt care sa Te reprezinte un cuvant,, Love" etc.

| Costy1987 a răspuns:

Fa-ti o maimuta la buric care isi baga degetul in fund. Ce intrebareeeee!

| Rhanus explică (pentru Costy1987):

Ce raspuns prosttttttt! La fel ca tine banuiesc, daca erai mai destept si nu iti convenea intrebarea, o evitai.

Întrebări recente