| Asasinnnn a întrebat:

vreau sa ma ajutati cu un sfat.
Peste cateva zile este ziua unei fete cu care nu am mai vorbit de aproape 2 luni, sa ii urez " la multi ani " sau nu.
PS : in aceste 2 luni, pune numai poze si statusuri despre indiferenta etc. vizibil afectata ca nu mai vorbim.
Deci, sa imi calc pe orgoliu sau nu?
Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| eudoareuu a răspuns:

Ar fi frumos să îi urezi un "la mulți ani" cu toate că nu mai vorbiți. Până la urmă e prietena ta. Dar asta depinde de tine. Baftă!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

da, lasă orgoliul și urează-i la mulți ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salutare, dacă simţi că vrei să faci asta, să îi urezi la mulţi ani fa-o. Dacă te interesa nu mai puneai întrebarea asta şi deja ştiai că îi vei ura la mulţi ani. Orgoliu - ha ha

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Is destule fete. Eu nu mi-as calca, mai ales daca v-ati certat si nu si-a cerut scuze.

| Voro a răspuns:

Tine de respect si de bun simt sa ii urezi, nu de orgoliu. Pana la urma un simplu ''la multi ani'' ii urezi si unui om strain, din respect si bun simt, repet.

| n1n1o a răspuns:

Sal, iti spun din propria experienta bagi p*** in el de orgoliu ca o sa ai multe de pierdut. Spune-i La Multi Ani (plus continuare nu doar asa simplu).

| May2001 a răspuns:

Cat timp ati fost odata prieteni, amici etc indiferent de relatia voastra actuala sau de ce a fost intre voi ar fi frumos sa ii urezi macar un " la multi ani ".