| MaTrIx8378 a întrebat:

Salutare, am si eu o intrebare, am auzit ca la agentia de pariuri Get's bet merge sa bagi la un meci selectii triple gen Steaua - Dinamo sa pui ca bate steaua, egal, sau bate dinamo si pe bilet ti se baga cota cea mai mare de la 1 / x / 2 si daca iese cota mica iti mai scade din pret, am auzit ca merge sa bagi multe meciuri cu selectie tripla, eu ma gandesc sa bag de o suma buna aproximativ 20 de meciuri cu 1 / x/ 2, ma gandesc ca nu este imposibil sa nu castig nimic, care este dezavantajul? ca mi se pare prea usor sa castig daca e asa cum am auzit eu, stiti voi mai bine cum e faza? multumesc, ofer funda

4 răspunsuri:
| DisturbeDd a răspuns:

Dezavantajul e urmatorul daca nu iti iese un meci ai pierdut biletul, daca pui cu sistem si nu iti ies toate, la 10 lei de ex iti da 1 leu, un leu si 50 bani

| MaTrIx8378 explică (pentru DisturbeDd):

Nu cred ca ai inteles la ce m-am referit, pai cum sa nu-mi iasa un meci daca eu bag la acel meci selectie tripla ori ca bate steaua ori ca face egal ori ca bate dinamo, una din aceste 3 variante iese si mie o sa mi se i-a cota cea mai mare pe bilet dar si cota cea mai mica daca face egal sau bate echipa cu cota mai mica. si tot mi se pune niste $, si daca bag la toate meciurile asa. nu are cum sa pierd, nu m-am referit la sistem. stiu cum e treaba cu sistemul.

| DisturbeDd a răspuns (pentru MaTrIx8378):

Aaa deci tu zici ca poti pune toate trei variante odata?laughing
Serios!? unde e astalaughing

| MaTrIx8378 explică (pentru DisturbeDd):

Boss intra aici http://getsbet.ro/verificarebilet/ si baga codul 4869877012912 si uite si tu cum se poate baga cu 3 variante, uite si tu ce cota ce suma am bagat. si uite ce castig de *** am :| nu inteleg nimic cum s-a calculat, mi-a luat la castig rezultatul care s-a terminat.