| PyToCeL a întrebat:

Ma ajutati cu ceva? Joc 4Story..si as vrea si eu un nume f fain ..De ex ca si " nFs" ..deastea..l.daca se poate si sa fie f faine plzbig grin FUNDIITZA + VOT. Va rog sa veniti cu ceva idei. si sa fie nume pentru arcash..si mag( scrieti-mi asa..gen: Mag( DarkMage..sau nu stiu eu ce ) si pentru Arcas.(MrBughy, ArcherPro...din astea)..eu ma pun pe valo doar imi trebuie un nume jmecher. eu joc pe un privat si vreau nume cum ar fi : ( Skellethon, Arn3, DonGage, radu94 sau raduboss94. xLegio. zNemo)..cum au avut si astia... dati-mi si mie niste nume f jmechere plz! Bafta:*

Răspuns Câştigător
| cristinica1234 a răspuns:

TheLordOfVictory

| PyToCeL explică (pentru cristinica1234):

Daca..sar putea sa fie nu chiar asa de lungi si sa fie jjjmecherewinkingbig grinlaughinghappywinkingwinkingwinkingwinking

2 răspunsuri:
| PyToCeL explică:

Si daca se poate cat mai multe si sa...mno sa va folositi imaginatia bah.laughing)..si nu chiar sa fie nume lungi.big grin