| lololololol a întrebat:

Sambata e ziua mea, ce idei de concursuri, jocuri aveti? big grin

15 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

In primul rand da-mi voie sa iti spun : La multi ani!love struck:*
Sa fi sanatoasa si sa ai parte de tot ce iti doresti happy
-adevar sau provocare
-ascunseleahee hee
-prinselea laughing
-un joc de carti
-table
-remi
- x si 0 laughing
Mai multe happy Distractie placutabig grin

| Gabystelistu95 a răspuns:

Sa va jucati fazan de ziua ta, la multi ani, cu toate cele dorite, sanatate si binemeritata fericire

| Barajag a răspuns:

Un joc distractiv ar fi Popa prostul pe pedepsebig grin...La multi ani si multa fericirehappy

| YLLL a răspuns:

:*La multi ani!:X
Si mie imi este ziua si de nume si de nastere duminica dar mi. o tin sambata.; d
Pai nu stiu concurs de dans cu note, facute din carton, sticluta, scaunele, baba oarba, adevar, provocare.
sau puteti sa mergeti la bowling sau nu stiuthinking
Distractie placuta:*!

| Kidu a răspuns:

Sticluta neaparat, adevar sau provocare, dansul pe langa scaune, care se aseaza mai repede, etc.
app:la multi ani pentru sambata!happy

| Ingerasull99 a răspuns:

Dar de ce sa petreci acas, du-te intr-o discoteca exclusivista faci cinste cu un rand, sau iesi la un suc cu ei, mai barfiti si voi cu ocazia asta! Sticluta e un joc rezonabil, fantanita!
Distractie placuta, app LA MULTI ANI sa ti se indeplineasca tot ce iti doresti, macar sa fiu primul care zic :*!

| St!L a răspuns:

La multi ani!

Răspuns utilizator avertizat
| mcandr3y a răspuns:

Azi e a mea big grin

| agrskate a răspuns:

Sambata e ziua ta si luni e ziua mealaughingbig grin la multi ani, app cat faci?

| adrian777 a răspuns:

La multi ani, alte idei n-am big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
La mulți ani că de restul de descurci tu!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La multi ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De spart baloane sa dc e si b altele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Piatra hartie foarfece, joacate pe afara frizbi sau jucativa rwestling