| Cristian2003 a întrebat:

(Scuzati categoria)Imi place de o fata dar si altor baieti din clasa le place de ea.Suntem prieteni de mult timp si am petrecut mult timp cu ea, dar nu stiu ce sa-i spun.Voi ce spuneti?

5 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Spune-i ca o placi

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai zii ce ne ai zis si noua, ce iti place de ea

| Cristian2003 explică (pentru suntserios):

Nu pot sa-i zic asta asa.Si cand un prieten de-al meu care o placea era trist la ziua altui prieten si eu i-am zis asta s-a simtit mai bine, dar i-a spus acelei fete ca o plac si dupa am alergat spre el l-am luat de talie si l-am pus jos

| neutrino a răspuns:

Spune-i ca vei concura cu prietenii tai sa o castigi!

| XoMihaiRomanXo a răspuns:

Ia-o usor. Dai senzatia ca o intrebi dar altfelwinking