| xPuffy a întrebat:

Se spune ca maine e sfarsitul lumii.Voi ce credeti?

23 răspunsuri:
| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

De câte ori "a venit" sfârşitul lumii am murit cu toţii de peste 10 ori. Suntem nemuritori!

| Duucu a răspuns:

Că gogoșile sunt bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. si eu sunt la fel de speriat ca tine! laughing insa totul depinde de DOMNUL!

| τττ a răspuns:

Bună.
Stai dragă liniștită!
Așa au zis că o să fie și în ianuarie 2013 și uite-ne în viață! Nu crede tot ce auzi. Doar Dumnezeu decide când o să fie sfârșitul!
Muah, muah, muah!

| c0ton a răspuns:

MIe cam somn sa imi pese de 'aceste chesti'

| TheDarkQeen13 a răspuns:

Buna, eu nu cred. Sfârșitul lumii, într-adevăr va veni cândva, însă nimeni nu poate ști când. Acest lucru este știut numai de Dumnezeu. De cate ori nu au zis ca vine si nu a mai venit, suntem inca in viata happy Nu te ingrijora. Pa, pa.

| DedeeAndreea a răspuns:

Buna.
Am citit si eu pe google ca se va intampla asta maine.Dar nu mai stii ca se zicea ca sfarsitul lumii ar fi fost pe 21 decembrie 2012? Ei bine, dupa-aia s-a zis ca va fi in ianuarie 2013-nu a fost.
Chestiile astea nu sunt intotdeauna adevarate.Si ce parere sa am?! happy Asta e, ce vrea Dumnezeu!
Daca e sa fie, asta e, nu putem impiedica noi oamenii ceva de genul.Si decat sa stai sa te gandesti, mai bine fa ceva ce iti place.happy

| Mădălllinna a răspuns:

Oh. Doamne... de cand tot se aud astfel de stiri. Pana la urma pentru toata lumea va veni Sfarsitul Lumii, la un moment dat... Nimeni nu va scapa de el. Pentru unii acest sfarsit este acum, peste 1h, maine. in orice clipa. Numai bunul Dumnezeu stie cand va fi Sfarsitul Lumii!

| trisoru a răspuns:

S-a mai prezis de cate ori dar sa vina cred ca fiecare in parte s-ar c*** pe el/ea. Si din cer daca auzi o voce tu sa nu crezi in sfarsit...In Biblie scrie clar, ca in Orient se va varsa tot sangele din lume, va fi o vale plina cu sange, asta poate fi peste 30 000 ani, asculta piesa si linisteste-te http://www.youtube.com/watch?v=3Jjh3dacidA

| NoNameasdod a răspuns:

Ca esti proasta daca crezi.
Eu nu cred, habar n-aveam de asta happy... asa ca mna, m-ai speriat putin rolling on the floor da nu-i bai, asa s-a zis si in 2012 si suntem vii happy. Toate cele bune, pa.

| Aηdяєєa a răspuns:

Nu cred in asa ceva.

| TheTelemea a răspuns:

Eu cred tot ce aud.

| XmimiX a răspuns:

Ca e o prostie si ca oameni care au spus asta au probleme...

| iZberg a răspuns:

Da este la fel ca si in 21.12. 2012, da in totdeauna vine cineva se ne sperie, soarta pamantului si a omeniri sta in mana Lui Dumnezeu
(nu credeti nimic pana nu vedeti)

Răspuns utilizator avertizat
| YourDeath a răspuns:

Pana acum 2-3 secunde nici nu stiam ca maine vine sfarsitul lumiilaughing E o mare prostie asta cu sfarsitul lumii..mai avem pana atuncilaughing

| Johanna7 a răspuns:

Ca e o mare tampenie...

| antoniaantoantonia a răspuns:

Eu sunt de parare ca daca vine sfasitul lumi 75% di viata mi-am petrecut-o la scoala sau facand teme dar nu cred ca vine

| AnnaMaria05 a răspuns:

Ca sunt numai minciunibatting eyelashes

| ZaRuLBlaCK a răspuns:

E o mare prostie asa sa zis si in 2012 si nu a venit

| ZaRuLBlaCK a răspuns:

E o mare prostie asa sa zis si in 2012 nu credeti