| iFollowRivers a întrebat:

Sfaturi pentru plictiseala? Mentionez ca azi nu am mers la scoala fiindca sunt bolnava. Ceva jocuri bune, filme bune, sau site-uri bune? Astept raspunsurile voastre cat mai repede. funda

Răspuns Câştigător
| NoNameJunior a răspuns:

Ceao,Elena!
iti poti face un blog, te poti uita la pozele astea(sunt superbe si mereu apar poze noi):http://weheartit.com/
,poti asculta muzica,poti desena ceva,te poti uita la televizor,stai pe mess, vorbeste la telefon, citeste sau scrie in jurnal.Bafta!

5 răspunsuri:
| DORICE a răspuns:

Mie imi plac joculetele cu hidden objects. Dar cand lipseam de la scoala de obicei ceteam ceva.

| Sp3edy a răspuns:

Daca nu ai mers la scoala tot poti sa inveti laughing daca vrei desigurwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da de jucat poti sa te joci? ciudata boala mai ai.si te-a lovit asa din senin, taman cand a sunat ceasul si te-ai trezit. poate fi grav.foarte grav.

| iFollowRivers explică (pentru anonim_4396):

Da draga, pot sa ma joc pe calculator, fiindca stau in pat...inteligenta concluzie ai mai tras...esti foarte desteptlaughing

| adela500 a răspuns:

Iti dau 2 site-ri dejocuri friv si y8 sunt mai multe jocuri si alegi care iti place