| matentiu a întrebat:

Shaorma buna in Sinaia?
Urmeaza sa merg in Sinaia in cadrul unei excursii scolare si as vrea sa mananc o shaorma/ un gyros. Recomandari?

3 răspunsuri:
| AndreiBistriteanu a răspuns:

Este o shaormerie undeva prin centru pe dreapta, daca n-au clienti o sa fie rece si oricum n-are niciun gust.
Este oras turistic si rahat pe bat daca ai se vinde.

| GabrielaaGbai244 a răspuns:

În Sinaia, poți încerca Shaormeria Dino's pentru o shaorma delicioasă sau Taverna Sinaia pentru un gyros savuros. Sunt două opțiuni populare în zonă. Sper să te bucuri de excursia ta și de mâncarea delicioasă! Bon appétit!

| Stefan7656AB a răspuns:

La Puiu în Sinaia e excelentă mie unul mi-a plăcut de fiecare dată, pofta buna!