| ஜAliSeeஜ a întrebat:

Si maine incep liceele, scoliilehappy.Voi ce faceti maine? Va duceti?laughing. Sunteti fericiti?:O=]]

10 răspunsuri:
| daηă a răspuns:

Nu sunt fericită, de când a început vacanța tot am vise legate de școală...

| Ramo137 a răspuns:

Nu nu sunt laughing
eu stau acasa maine, dar marti ma duc ^^

| ๔єภเร1923๔єภเร a răspuns:

Mâine mă duc la școală. Nu, nu sunt fericit puteam să vorbesc cu colegii(NU ESTE CACOFONIE, CONFORM NOULUI DOOM) și pe Skype.

| Niiiicu a răspuns:

Da,ma duc si sunt oarecum incantat:d

| Andeuta a răspuns:

Mai vreau vacanta, nu m-am plictisit acasa si da trebuie sa ma duc altfel primesc absente crying

| MihneaIsBack a răspuns:

Normal.
Mă reîntâlnesc cu colegii mei.

| elenushcris15 a răspuns:

Eu una ma duc si sunt si fericita pentru ca maine e ziua mea:*asa ca...o sa ma distrez

| MrsDETECTIVE a răspuns:

Ma duc la scoala, si nu sunt fericita, dar macar o sa am activitate. ^^
Think positive! happy

| bianca1 a răspuns:

Merg dar nu sunt fericita