| Emanuel_1209 a întrebat:

Sistemul de operare de la iMac se poate folosi pe un calculator normal? Adica Snow Leopard OS X se poate instala in loc de Windows pe un PC?

Răspuns Câştigător
| veronica a răspuns:

Sotul imi zice ca se poate a incercat un prieten de-al lui pe idel atom 1. 6. si a mers f bine.

1 răspuns:
| ionut1980 a răspuns:

Nu prea; dar pe tine te intereseaza performanta sau interfata.Pentru performanata iti recomand Ubuntu (Linux) iar daca vrei sa ai aproximativ aceeasi interfata cu Leopard OS ai aici http://www.stealthsettings.com/......e-download