| MissJupiter a întrebat:

Stie cineva pe cine alege Elena Gilbert in final pe Damon sau pe Stefan (din jurnalele vampirilor) sau cand apare volumul 6 al cartii?

Răspuns Câştigător
| anacris a răspuns:

Volumul 6 a aparut deja, il gasesti in engleza. Se numeste The return:Shadow souls iar volumul 7 se numeste The return:midnight si trebuie sa apara in martie din cate stiu eu.

1 răspuns:
| Mikiee a răspuns:

Volumul 6 aparut in romana si il gasesti la carturesti sau la diverta.iar elena il va alege pe Stefanwinking... funda?:d