| iuliana21 a întrebat:

Stiti ceva cure de slabire eficiente? imi puteti zice si in ce consta? multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Degeaba apelati la tot felul de retete de pe net sau din reviste, daca nu faci miscare in fiecare zi, e in zadar! Cel mai important e sa nu exacerbezi cu mancarea, seara, inainte de culcare pentru ca organismul se afla intr-o stare de repaus si nu poate arde caloriile, prin urmare, o sa pui pe tine.

| SnicK a răspuns:

Te rog ma poti ajuta cu ceva
Vreau sa iti dau o invitatie Lockerz.
Daca sti ce e Lockerzu.
Este o firma care lucra cu Facebook si Amazon care consta in crearea unui cont si vizitarea lui in fiecare zi,cu asta vei primii premii adevarate aduse in Romania gratis.
Daca nu crezi poti sa te uiti pe YouTUbe la "Lockerz Unboxing" si sa vezi cum desfac pachetele si premiile la Webcam si va arata.
Pe Site nu poti intra fara invitatie,nu te lasa sa te loghezi
Insa eu am o invitatie,daca vrei poti da un mesaj inapoi cu Emailul tau si eu iti trimit,nu mai am multe doar 4 !

| TheOriginalUser a răspuns:

Ziua 1. Legume plus 2 litri de apa plata
Ziua 2. Fructe plus 2 litri de apa plata
Ziua 3. Legume si fructe plus 2 litri de apa plata
Ziua 4. 3 banane (dimineata, pranz, seara) plus 2 salate la pranz si
Seara. (rosii si castraveti)
Ziua 5. Iaurt si lapte degresat plus branza de vaci.
Ziua 6. 3 salate (dimineata, pranz, seara)plus 2 litri de apa plata.
Ziua 7. Legume si fructe plus 2 litri de apa plata.

Dupa primele doua zile, senzatia de foame dispare. Urmand aceasta dieta veti slabi 7 kg. Si va veti simti minunat.

am auzit la cineva ca a incercat aceasta cura de slabire si a slabit rapis si frumoshappy

dar nu uita de cremele anticelulitice si bea foarte multa apa

| TheOriginalUser a răspuns:

Rapid*scuze pentru gresealahappy