| anonim_4396 a întrebat:

Stiu, e un cliseu... dar daca ai putea sa te intorci pentru o zi in trecut, care ar fi aceea? thinking

9 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

O zi din copilarie, de la 6 la 13 ani.Am petrecut cea mai frumoasa perioada a vietii mele atunci.Era totul senin si frumos.

| valentingb a răspuns:

M-as intoarce in ziua in care m-am nascut, si as lua-o de la capat, altfel.

| AlleSss a răspuns:

Heiii.
Ziua în care am primit primul sărut. Regret la maxim asta.

| Artegor a răspuns:

M-as intoarce inapoi in ziua in care am cunoscut-o pe prima mea iubita...si m-as asigura ca stau undeva departe de ea in ziua aia

| Azµre a răspuns:

Ziua în care m-am născut laughing să reiau totul de la capăt

| Fatamuntilor a răspuns:

O intrebare frumoasa...Cu drag m-as intoarce in perioada copilariei cea lipsita de griji, a adolescentei, a anilor de liceu si cam atat.
Mi -ar placut macar o zi sa fiu alaturi de mama mea.Chiar daca sunt la maturitate, ii simt lipsa si uneori am nevoie de sfaturile ei.

| Seby90 a răspuns:

Nu cred ca as putea schimba ceva, cu siguranta as lua aceleasi decizii asa ca vreau sa traiesc in prezent cu gandul la viitor nu la trecut.

| pci27 a răspuns:

Aș vrea să retrăiesc clipele petrecute alături de o persoană specială, pentru mine.

| pci27 a răspuns:

Aș vrea să retrăiesc clipele petrecute alături de o persoană specială...