| monstereye a întrebat:

Daca ai putea sa te intorci in trecut ce i-ai spune tu-ului tau?

13 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......tp-bit-ly/

| mgtow a răspuns:

N-am ce sa-i zic pentru ca acel eu din trecut ramane la fel de bun la suflet si om cumsecade cand e nevoie sa ajute pe cineva drag si merita desigur.

| Mangustă a răspuns:

In toate familiile parintii se "omoara" unu pe altu, asa ca las-o mai usor cu dramatizatul.
P.S.: Nu-ti mai uita lucruri peste tot pe unde mergi! Si...8+5=13!

| wolder a răspuns:

Eu mi-as spune sa ma gandesc de 100 de ori inainte sa decid ceva si sa nu mai pun la suflet tot ce se intampla pentru ca totul va trecebig grin

| ღDiissyღ a răspuns:

Maybe...sa nu mai faca nebuneli?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa manance mai putin si sa faca miscare ca o sa se ingrase ca un porc

| Vans a răspuns:

Citeşte o carte!

| Delicacy a răspuns:

Să fie mult mai atent la detalii şi să se îngrijească mai mult de sufletul său, dar şi de al celorlalţi.

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Ias da cateva sfaturi.
O zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

" Să nu mai trăieşti cu impresia că vreunul din prietenii tăi dă 2 bani pe tine, să nu fii bun cu o fată doar pentru că ţi-e milă de ea, să nu-ţi ajuţi în niciun fel colegii tăi de clasă, să preţuieşti mai mult timpul petrecut alături de familia ta, să petreci mai mult timp alături de familia ta şi să nu mai mesteci gumă în fiecare zi. "

| Zeflemitoarea a răspuns:

Kill'em all.

| ZeHelp a răspuns:

"Sa nu-ti faci o prietena in veci!"

| Alishia a răspuns:

Ascult-o pe mama, are dreptate.