| SarahParker a întrebat:

Suparati, prea mult stres, va simtiti singuri, descarcati-va off-ul aici...

Răspuns Câştigător
| love10andra a răspuns:

Kjljljljljljljljljlmkmkmkmkmkmkmkmkmkmkmkmkmkmkm,,,,,,,,,,,,,,,,,jjjjjjjjjjjh
Ahhh ce bine ma simt!

9 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Angajaza TPU psihologi?happy

| Rockart a răspuns:

Da, da, da, nu. Îmi e mai uşor să mă descarc plângând.

| wintermee11 a răspuns:

La multi ani! si o noapte placuta.

| allllexaaaa a răspuns:

Kejjjflblvjlfgdgdr, nervoasa, suparata, stresata...gndgjk vhhhhhhhhhhhhfnddddddddddddddd kjvnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbkxcf dklvnnnnnnnnnnnnnn

| seby4music a răspuns:

Ljhdgfiasdgblpfsbdfbcsandkjbcnksbcmnx\alfsdghpfSDHFPIhsdiufyFHpaishdckasnjhwqiUR320765283GRFUIEWBPFIWRDsjpfnSDKJFCBpdsiugfvIBFPIhbf[abdsifbadskjbfjidshbfjisurpewhfjihdsaiufphdskjfggadspiugfvsdjnbhfpiasdgfpidasbfpiwegfiuGWFIUHdspiufgwehfjiwHFVOhfpjSHFPIUwhefrjewHNfjdsNFPJGdsghfpDSJKNCVJKAXCBHPVEYHsdjingpjsdhgiufhDSFBDIsfpisdughjwfhpiuSDHFJEWNWSHFISHIFPsfhdsafvacxjblkhfs[ioxdfchjGTNMDSKOFHVSDO[F[SYV[GNTW'CN[OXHYV[OIUXCUYGADNHGAJEWH[UFOISDHG'DSGHAPDFIJFNAE; RPYUITYEIUTYUIERYTQIHDJCBHNDSFNSAMFNADS; KHFPwht[qwehfiausdhfrtewbhgipdusahfewjbtgipuIOAFNDv[pDSUFGW[EJTNW[FTHUDS[IFFUIPsdhbxmvbczbvljsxgfoadifgqjeadhfvasdfweoi. huh...ma simt mai bine acum happy

| Syter a răspuns:

E 8 martie si nu prea vreau sa imi deschid gura si sa scap cine stie ce prostii.
Haide-ti ca de aceasta zi, sa uitam de tot, si sa ne bucuram de ceea ce avem. "Off-ul" sa-l lasam pe alta data.

| SarahParker explică (pentru Syter):

Nu prea e bine totusi sa tii ce e mai greu in tine...

| SarahParker explică:

Ma bucur ca va simtiti mai bine... wiohewR*(qw3eryhq8RYQ8re8ry.gata, m-am descarcat si eu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hldileruionmbcvs.lxmsksp; aeiweiqopdkdjlxmbmsjakhiuyeoqidjsnlx,nzmjabkjsdhwoirowuswanjdbhdjalkxnmslakspwieryhdkakxjhbsncbdmcnmxnzlxkalueurywswlahzjcbcnkjvdjsgjadkgheurfyoieqoehyuftjn,mzbxdmlsuaitesuiywoeiuwgfdbm, znsaad... cu toate ca nu eram enervata dar imi face placere dghsjskdjsjkhaksgjddhakjgjsdgadfhshkjhndansjgbdkxnjsbnc x, masdjdcnjsxs smndcbh gfsjkdhbgfsdfd fdfsdffg khdsgajkhjd