| Kamwiiiiiiiii a întrebat:

TPU. Am fost la mare si m-am bronzat prea mult si acum mi se exfoliaza pielea de pe fata. ce sa fac?
funda.

Răspuns Câştigător
| ѕოiℓ a răspuns:

E perfect că se exfoliază. dar e o problemă. trebuie să te dai urgent cu o cremă de antisoare, sigur ai insolaţie şi poţi avea febră, tuse, ăstea... şi te poti imbolnăvii rău. dacă nu ai cremă de aia, dăte cu ulei de măsline, sau incearcă să pui cantitate mică de ulei de floarea soarelui. fundă pls

| Kamwiiiiiiiii explică (pentru ѕოiℓ):

Am crema de la Nivea de soare cu protectie 50 e bine?

| ѕოiℓ a răspuns (pentru Kamwiiiiiiiii):

Da, dăte cât mai repede!

5 răspunsuri:
| Latinmoon a răspuns:

Buna!
Uite aici http://www.youtube.com/watch?v=UuNs_giZ3hI.
Te pup, pa pa! :*

| Latinmoon a răspuns:

Buna!
Scuze am incurcat raspunsurile blushing, este ok ca te exfoliezi pentru ca ti se schimba pielea si ti se face mai finuta.
Te pup, pa pa! :*

| FightForYourself a răspuns:

Date cu lapte pe fata sau cu alifie cu aloe vera