| BiBiIntraInAjutorPtTPU a întrebat:

TPU inainte puteasm sa chimb pagina de google adica in loc de alb puteam pune diferite imagini dar acum nu mai stiu cum sa mai fac ma puteti ajuta? plss fundahappy

Răspuns Câştigător
| alecx4music a răspuns:

Apesi conectati-va, (te loghezi cu contul tau, sau iti faci unul nou)
Si in stanga jos o sa iti apara Schimbati imaginea de fundal.
Bafta!

6 răspunsuri:
| SorinELoo7 a răspuns:

Cand esti pe Google te uiti jos in stanga scrie "Schimbati imaginea de fundal".
Sper ca te-am ajutat.

| CosticaShtrengarul a răspuns:

Logheaza-te in contul tau google sau eventual gmail (vezi in dreapta sus) si apoi poti personaliza pagina principala google. Funda te rog?

| 니코 a răspuns:

In stanga jos scrie schimba imaginea
acolo dai

| a123 a răspuns:

Cand deschizi pg de google in stanga jos trebuie sa iti apara "schimbati imaginea de profil".

| Tibilw a răspuns:

Daca te referi la optiunea pe care o ai (care cred ca e singura, de altfel), aceea de schimbare a imaginii de fundal - "Schimbati imaginea de fundal" din coltul stanga jos (atunci cand intri pe pagina de internet), ea e valabila doar atunci cand esti conectat la contul tau Google. Trebuie doar sa intri in contul tau sau sa iti faci unul nou, iar apoi iti apare optiunea asta. E o casuta "Conectati-va" in dreapta sus.

| charysma3 a răspuns:

Pai ai in stanga paginii, in jos, ' schimba imaginea de fundal ' dar trebuie sa ai cont.