| Biia95 a întrebat:

Am si eu o intrebare..am un tel samsung gt-s5230 si nu stiu cum pot sa pun 3 imagini diferite pe ecran. ma puteti ajuta? Multumesc

Răspuns Câştigător
| SmRpT a răspuns:

Am si eu gt-s5260 si nu cred ca merge sa pui 3 imagini diferite.......decat una singurastraight face

| Biia95 explică (pentru SmRpT):

Ahh ..Multumesc :*

| SmRpT a răspuns (pentru Biia95):

Cu placerebatting eyelashes:*

| aniitaa a răspuns (pentru SmRpT):

Dar dk vr sa pun o imagine pe o pagina nu pe toate 3, k nu imi arata imaginea intreaga sad si eu vre sa-mi arate pe o pagina toata imaginea nu sa dau la a2a si a3 sa vad restul imagini

| SmRpT a răspuns (pentru aniitaa):

Deci sa inteleg ca nu vrei 3 pagini, vrei una singura si sa iti arate toata poza? deci faci asa: dai pe widget si intorci telefonul pe orizontala si trebuie sa ai un semn rosu( seamana cu INTERZIS) dreapta sus a fiecarei imagini dai pe el si elimini imaginea sau pagina, ma rog si dai "gata"(eu am telefonul in romana) si ai terminatbig grinbatting eyelashes

| aniitaa a răspuns (pentru SmRpT):

Multuumesc mult; x de mult ma kinui. dar teme se pot pune? ca am auzit k nu, tu ai? :*

| SmRpT a răspuns (pentru aniitaa):

Am si teme, le gasisem pe un site spaniolthinking te ajut si cu teme, trebuie sa le caut iar ca le-am sterslaughing

| aniitaa a răspuns (pentru SmRpT):

Multumesc, dk imi dai site-ul, cred ca ma descurc dupa :X.

| SmRpT a răspuns (pentru aniitaa):

Ti l-am trimis prin mesaj privathappy

| aniitaa a răspuns (pentru SmRpT):

Nu pot trm msj k sunt ink junior pe pagina, trm tu mesaj cu id-ul

10 răspunsuri:
| Pituc_Diana-maria_1994 a răspuns:

Mie imi merge trebuie sa dau adauga imagini fundal si imi pun cate vreau