| Galatz a întrebat:

TPU.spuneti-mi niste combinatii traznite de mancaruri! Cel mai ultra-traznit primeste Vot Amuzant si folositor+funda.

Răspuns Câştigător
| Negoiu a răspuns:

Pe mine m-a impresionat un pic cand am vazut gogosi calzi umpluti cu inghetata! Cuburi de inghetata tinute la congelator puse in aluat de gogosi si...rapid in uleiul incins! Se umfla gogosile si inghetata din interior nu apuca sa se topeasca! Super...

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Usturoi cu miere sa vezi cum va vi experimenteaza sunt curios si eu dar e foarte buna pentru sanatate mai ales daca esti racit e o minune

| Naяutσ a răspuns:

Ciocolata cu mustar sau nutella cu castraveti murati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

smug Pizza cu ciocolata de gandaci, friptura de furnici, niste bucatele de mucus vaginal de albina, si peste un sos de sperma albastro-dimensionala de jumatate de pisica moarta smug laughing)

Si inca un fel de mancare:

Mini-Hamburger mare, cu carne de libelula stoarsa, cu voma de capra virgina, cu niste bucatele de castravete vanilios de urs, puroi, ceapa razuita, si doar un strop de pufureala, si una bucata de unda de basina smug laughing)))

:o Funda? smug Cam scarboase, dar mnohee hee Nu le-am luat de pe net sau de unde altundeva happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bors marinaresc

se prinde o corabie, se balanseaza si apoi se trece pe la fiecare marinar si se culege borsul.Se serveste atunci, cald.

Iepure cu ciuperci

Se prnde un iepure si se tine in streang pana cand face ciuperci. Pofta tare.

Pui cu smantana

Se prinde o prostituata si o pui cu smantana

mai stiam dar le-am uitat/crying

| availablehandyman a răspuns:

Pita unsa cu cutitu'! s-au pulpe de peste la gratar!

| ARF a răspuns:

Cafea + mustar + 1/4 apa + zahar + nutella + parfum. Baga toata sticla in gura, daca nu poti sa o bei. O sa faci o diaree cam de 4 saptamani + de 5-6 ori pe zi, deci nu ai de ce sa te ingrijorezi!
Alte simptomeȘ Voma, greata, durere de cap, diaree, SIDA, moarte.

| danielasavaSmileforever a răspuns:

Maioneza cu ciocolata big grin

| SmauAdrian a răspuns:

Sos de soia + miere + sare + zahar + apa
Am baut asta cand aveam 5 ani... Am regretat dupa... laughing