| aLLii a întrebat:

Cee lucru traznit va aminteste de vara lu` 2010 laughing
Cel mai amuzant lucruu primeste fundissaaa xD

Răspuns Câştigător
| VIPER a răspuns:

Doamne...rolling on the floor. cea mai amuant a fost cand am fost la ziua de nastere la un coleg si cand a venit mama lui cu torul, ea avea tocuri inalte, si cand a ajuns aprape de fiulei(de colegul nostru)laughing i-a cazut totul in poala colegului.se uita lumea mirata la el.se holbau ca niste cameleonirolling on the floor. am murit de ras

5 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Penibil e ca uitai apa la baie deschisa...doamneee sper sa nu se fi intamplat ceva...sad

| pwp a răspuns:

Ziua in care am fost la strand!
nu apucam sa pun un picior in apa, ca baietii ma dadeau cu capu la fund!
love struck

| Doddel a răspuns:

Moama eram cu echipa in autocar pe autostrada. veneam acasa. in spatele nostru era alt autocar. stateam pe ultimul rand din spate. si atipisem imi face unu ba ba scoate curu pe geam. am sarit de pe scaun mi am dat pantalonii jos si le am aratat curu si apoi m am culcat la loc. soferu din spate lesina de ras a oprit autocaru. a tras pe dreapta

| kaTTsu a răspuns:

Cand am fost la o petrecere si un prieten de-al meu nu a ajuns la timp la toaleta... din pacate a trebuit sa avem noi grija de el prieteni...
FOLOSITI PAMPERS! chiar functioneaza straight face

| eusuntconsuelosiiliubescpeyoyo a răspuns:

Am fost la vila la nana mea si are niste caini mari si seara latrau la mine caci nu ma cunosc prea bine si m-am dus sa dor si la un moment dat ma apucat treaba mica si am esit afara mama si cand a inceput ala sa latre la mine.pfff era po terasa si ce sa fac ce sa fac m-am pisat in sticla si plus ca eram cu o pretena si sa pisat si ea. dimineata am aruncat 4 sticle in curtea vecineilaughing si a venit aia dupa amiaza la nana mea si a intrebat-o ce sunt sticlele astealaughing noi cica noi plecam la o ingetata