| anadolshe a întrebat:

TPU vreau sa bag niste muzica pe telefon am bagat usb in calculator si in telefon. pe ecranul telefonului imi scrie conectat dar pe calculator nu-mi apare dosarul cu fisiere. unde al pot gasi si cum pot sa-mi bag melodii pe telefon din calculator. funda

5 răspunsuri:
| StoicaAndi a răspuns:

Bagi usb in calculator si iti apare stocare in masa pe telefon si alte chestii.Dai pe stocare in masa dupa aia iti apare pe calculator memoria cardului.Adica jocurile etc.Cam atat.PAPA

| AnOnIm20202020 a răspuns:

Chiar problema asta e si la mine, bag cablul in calc si in telefon, dar il bag de geaba ca habar nu am sa descarc muzica, nici nu stiu pe ce site sa dau, nu stiu nimic la chestia asta, am doar 10 ani, nu m-a invatat nimeni sa descarc muzicaa, este foarte complicat

| GeorgeOprea a răspuns:

Pai intri in My computer si acolo o sa gasesti numele telefonului sa numele care l-ai pus tu cardului... Poti selecta toate melodiile pe care vrei sa le bagi in telefon dai click dreapta click pe copy... Dupa aceea deschizi dosarul cu fisiere al telefonului dai click dreapta si paste si gata.

Ps: Va trebuii sa astepti cateva minutebig grin

| GeorgeOprea a răspuns:

App: sunt cateva greseli dar iti dai tu seamabig grin

| andreeacatalina12 a răspuns (pentru GeorgeOprea):

Heiii Buna. Am si eu o intrebare! Cum pot sa bag net de pe calculator pe telefon prin cablu de date? funda!