| dantiberiu a întrebat:

Unde as putea sa public niste idei care ar putea fi transformate intr-un scenariu de film?

Răspuns Câştigător
| ghitza a răspuns:

Ti-ai putea face propriul blog. daca nu ai unul...sau ai putea sa le postezi la altcineva pe blog. ceva prieteni si apoi incetu cu incetul se raspandeste vorba si cine stie. poate ajunge la cine trebuie happy

2 răspunsuri:
| ghitza a răspuns:

Salut...cum ai rezolvat cu ideile? Le-ai pus pe ceva blog? Da si mie sa le vad big grin

| psiHopixia a răspuns:

Tiberiu,iti dau id meu. Eu scriu scenarii de filme si im colaborare cu o tipa scoatem cateva filme. Acum lum=na trecuta am filmat ceva nteresant. Daca vrei.imi poti spune mie si daca ai nevoie de ajutor, cu mare placere. O sa public pe blogul meu. happy no.life_stressu_u