| MuzzaFuzza a întrebat:

Unde pot gasi rezumatul carti Recreatia mare de Mircea Santimbreanu?

Răspuns Câştigător
| alinus05 a răspuns:

La biblioteca scolii sau daca locuiesti in Galati la biblioteci mari cum e Vlad ureche
funda plizz

2 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Uite aici ai toata cartea in format Pdf.Trebuie doar sa dai download.Atentie, trebuie sa astepti vreo 45-50 secunde.
http://www.damp.ro/......wnload.php
Lectura placuta!

| MuzzaFuzza explică (pentru ASIGURATORUL):

ASIGURATORUL nu am timp sa o citesc deoarece maine ne controleaza profesoara caietele de lectura si in plus am si teza la mate si trebuie sa invat